perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në polonisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): przestępca, sprawca, winowajca
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në polonisht, przestępca në shqip
fajtor në polonisht