perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fatlum në polonisht

Fjalë: fatlum (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): szczęśliwy
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht fatlum, fatlum zhuta, fatlum zeka ika, fatlum ukelli, fatlum sadiku, fatlum rushiti, fatlum në polonisht, szczęśliwy në shqip
fatlum në polonisht