perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

femër në polonisht

Fjalë: femër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): kobiecy, samica, żeński
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht femër, seksi femër, femër bizi, femër biz i ledi vokshi, femër në polonisht, kobiecy në shqip
femër në polonisht