perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në polonisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): wygrywać, zarabiać, zasługiwać, zasłużyć, zdobywać, zyskać, zyskiwać
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht fitoj, fitoj në polonisht, wygrywać në shqip
fitoj në polonisht

Fjalë të ngjashme

drejt per drejt ne ktv