perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në polonisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): forteca, twierdza
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht fortesë, fortesë në polonisht, forteca në shqip
fortesë në polonisht