perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

frazë në polonisht

Fjalë: frazë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): fraza, zwrot
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht frazë, frazë në polonisht, fraza në shqip
frazë në polonisht