perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fshij në polonisht

Fjalë: fshij (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): ocierać, ścierać, wycierać, zamiatać
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht fshij, fshi virusat nga pc, fshi virusat, fshi lot e pikllimit, fshij në polonisht, ocierać në shqip
fshij në polonisht

Fjalë të ngjashme

pushkë gjuetie