perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në polonisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): baryłka, beczka, beczułka
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht fuçi, fuçi në polonisht, baryłka në shqip
fuçi në polonisht

Fjalë të ngjashme

helm kyt oborr shtepie çel mare