perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fund në polonisht

Fjalë: fund (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): cel, dno, koniec, kres, podstawa, spód, zakończenie
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht fund, fundraising ideas, fundraising, fundraiser, fund vjeshte ismail kadare, fund of funds, fund në polonisht, cel në shqip
fund në polonisht