perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në polonisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): burza, sztorm, szturm
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht furtunë, furtunë në polonisht, burza në shqip
furtunë në polonisht