perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në polonisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): nożyce, nożyczki
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht gërshërë, gërshërë në polonisht, nożyce në shqip
gërshërë në polonisht