perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në polonisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): błąd, omyłka, pomyłka
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në polonisht, błąd në shqip
gabim në polonisht