perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në polonisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): palec, paluch
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht gisht, gisht në polonisht, palec në shqip
gisht në polonisht