perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjah në polonisht

Fjalë: gjah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): pastwa, polowanie, zdobycz, łowiectwo, łup
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht gjah, gjah mada, gajah tunggal, gajah tulus mp3, gajah tulus lirik, gajah tulus, gjah në polonisht, pastwa në shqip
gjah në polonisht