perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjarpër në polonisht

Fjalë: gjarpër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): wąż, żmija
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht gjarpër, gjarpër në polonisht, wąż në shqip
gjarpër në polonisht