perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në polonisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): sześćdziesiąt, szóstka
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në polonisht, sześćdziesiąt në shqip
gjashtëdhjetë në polonisht