perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjelbër në polonisht

Fjalë: gjelbër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): niemniej, zieleń, zielono, zielony
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht gjelbër, gjelbër në polonisht, niemniej në shqip
gjelbër në polonisht