perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

glob në polonisht

Fjalë: glob (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): globus
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht glob, globe vlore, globe online, globe korce, globe fier, globe elbasan, glob në polonisht, globus në shqip
glob në polonisht

Fjalë të ngjashme

në kohë bulk beans