perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në polonisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): jejmość, kobiecy, kobieta, niewiasta, samica, żona
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në polonisht, jejmość në shqip
grua në polonisht

Fjalë të ngjashme

vend pune ngjyrë bezhë