perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në polonisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): blok, kupa, pryzma, sterta, stos
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në polonisht, blok në shqip
grumbull në polonisht