perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në polonisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): gromada, grupa, ugrupowanie, zespół
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në polonisht, gromada në shqip
grup në polonisht