perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në polonisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): brzęczeć, buczeć, bzyczeć, bzykać
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht gumëzhin, gumëzhin në polonisht, brzęczeć në shqip
gumëzhin në polonisht