perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në polonisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): chrobry, ciągnąć, dzielny, mężny, odważny, świeczka, waleczny
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në polonisht, chrobry në shqip
guximtar në polonisht