perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në polonisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): cień, mrok
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në polonisht, cień në shqip
hije në polonisht