perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hotel në polonisht

Fjalë: hotel (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): hotelowy
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht hotel, hotel transylvania, hotel tirana, hotel splendid budva, hotel rogner, hotel palace durres, hotel në polonisht, hotelowy në shqip
hotel në polonisht

Fjalë të ngjashme

historik hotel ochsen imi plc