perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hua në polonisht

Fjalë: hua (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): pożyczka
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht hua, huashan, hua yu wee, hua wei, hua ting, hua mulan, hua në polonisht, pożyczka në shqip
hua në polonisht

Fjalë të ngjashme

nuk pushon mi mi mi engjëll mbrojtës