perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në polonisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): pożyczać, użyczać, wypożyczać
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në polonisht, pożyczać në shqip
huaj në polonisht

Fjalë të ngjashme

filloj misioni profit in 60 seconds