perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ide në polonisht

Fjalë: ide (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): myśl, pogląd, pojęcie, pomysł, wyobrażenie
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht ide, ide per shen valentin, ide per qendisje, ide per pune, ide per dhurata, ide per dasma, ide në polonisht, myśl në shqip
ide në polonisht