perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në polonisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): indywidualny, osobisty, pojedynczy, poszczególny
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në polonisht, indywidualny në shqip
individual në polonisht