perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në polonisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): przemysł
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në polonisht, przemysł në shqip
industri në polonisht

Fjalë të ngjashme

krua apsorn bangkok shkrim akademik