perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jakë në polonisht

Fjalë: jakë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): kołnierz, kołnierzyk
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht jakë, jakë në polonisht, kołnierz në shqip
jakë në polonisht