perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në polonisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): nie
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në polonisht, nie në shqip
jo në polonisht

Fjalë të ngjashme

privat club berlin car games 3d