perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në polonisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): gryźć, kąsać, ugryźć, ukąsić, ukąszenie
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kafshoj, kafshoj në polonisht, gryźć në shqip
kafshoj në polonisht