perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kala në polonisht

Fjalë: kala (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): forteca, twierdza
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kala, kala ukulele, kala mesjetare ne shqiperi, kala jadu, kala ghoda festival 2014, kala ghoda, kala në polonisht, forteca në shqip
kala në polonisht