perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kalli në polonisht

Fjalë: kalli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): kłos
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kalli, kali wikipedia, kali tu qi, kali ne enderr, kali linux tutorial, kali linux download, kalli në polonisht, kłos në shqip
kalli në polonisht

Fjalë të ngjashme

krasis incubation rules sasi scoop