perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kashtë në polonisht

Fjalë: kashtë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): słoma, źdźbło
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kashtë, kashtë në polonisht, słoma në shqip
kashtë në polonisht

Fjalë të ngjashme

një leter shoqes afro samurai