perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në polonisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): głowa, głowica, główka, nagłówek, łeb
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kokë, kokë në polonisht, głowa në shqip
kokë në polonisht