perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në polonisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): dowodzić, kazać, komenderować, nakazać, rozkazywać, zamawiać
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht komandoj, komandoj në polonisht, dowodzić në shqip
komandoj në polonisht