perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në polonisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): guzik, przycisk
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kopsë, kopsë në polonisht, guzik në shqip
kopsë në polonisht