perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

korr në polonisht

Fjalë: korr (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): kosić, żąć, zbierać
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht korr, korr reevue, korr realty lake mary, korr realty, korr metacheck, korr medical, korr në polonisht, kosić në shqip
korr në polonisht