perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në polonisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): obszar, okręg, rejon, strefa
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht krahinë, krahinë në polonisht, obszar në shqip
krahinë në polonisht