perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryej në polonisht

Fjalë: kryej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (8): dokonywać, kończyć, osiągać, realizować, skończyć, spełnić, wykonać, wykończyć
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kryej, kryej në polonisht, dokonywać në shqip
kryej në polonisht