perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në polonisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): główny, kapitał, naczelny, pierwotny, pryncypał, zasadniczy
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në polonisht, główny në shqip
kryesor në polonisht