perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në polonisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): kręcić, kwaśnieć, obracać, obrót, odwracać, przekręcać, zwracać
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kthej, kthej në polonisht, kręcić në shqip
kthej në polonisht