perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ku në polonisht

Fjalë: ku (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): dokąd, gdzie
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht ku, ku shtrihet shqiperia sot, ku shtrihet shqiperia, ku ma ke, ku leuven, ku klux klan, ku në polonisht, dokąd në shqip
ku në polonisht