perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kujtim në polonisht

Fjalë: kujtim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): pamiątka, pamięć, upominek, wspomnienie
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kujtim, kujtim vajushi, kujtim spahivogli, kujtim lika, kujtim leka 2014, kujtim leka, kujtim në polonisht, pamiątka në shqip
kujtim në polonisht