perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në polonisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): ktokolwiek, którykolwiek
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në polonisht, ktokolwiek në shqip
kushdo në polonisht

Fjalë të ngjashme

njeri rionge husband