perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në polonisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): alarmowy, popłoch, trwoga
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në polonisht, alarmowy në shqip
kushtrim në polonisht

Fjalë të ngjashme

katran zagreb holla back adhurim kida