perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

larg në polonisht

Fjalë: larg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): daleki, daleko, dwudziestka, odległy
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht larg, larg në polonisht, daleki në shqip
larg në polonisht

Fjalë të ngjashme

pell grant veer movie sqep training