perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

largoj në polonisht

Fjalë: largoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): oddalić, usunięcie, wół
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht largoj, largoj në polonisht, oddalić në shqip
largoj në polonisht